Çizme çorap

Ayakkabı moda dünyasında gün geçtikçe farklı modeller trend olmaktadır. Özellikle kadınlar ayakkabılara oldukça düşkündürler. Topuklu ayakkabılar, spor ayakkabılar, babetler, günlük ayakkabılar, sandaletler, botlar ve çizmeler gibi pek çok ayakkabı çeşidi bulunmaktadır. Her sene farklı modeller ve renkler trend olmaktadır. Modayı takip eden kadınlar da her zaman en trend parçaları satın almaktadırlar. Kış mevsimi için ise bu yıl en trend ayakkabı ise, çorap çizme olmaktadır. Uzun boylu ve ince kadınlara oldukça yakışan bu model doğru kombinlendiğinde harika ve estetik bir duruş yaratmaktadır.

Çorap Çizme Kombinleri

Çorap çizmeyi doğru kombinleyebilmek estetik bir görüntü açısından son derece önemlidir.

Çorap çizmeyi kombin yapabileceğiniz kombinler şunlardır;

  • Kısa etek
  • Dar pantolon
  • Tayt
  • Kısa elbise
  • Şort

Bu parçaların altında çorap çizmeleriniz oldukça şık görünecektir. Ancak, uzun ince bacaklar ve dar parçalarla çizmenizi ortaya çıkarabilirsiniz.

Kısa Etek ve Çorap Çizme Kombini

Sonbahar ve kış günlerinde çorap ve kısa etekle çorap çizmenizi giyebilirsiniz. Eteğin üzerine salaş bir kazak ya da hoş bir gömlek giyebilirsiniz. Çorap çizmenin en çok tercih edilen rengi siyahtır. Çizmeniz siyahsa eteğiniz siyah, bordo ya da gri tonlarında olabilir. Üzerine beyaz bir gömlek giyebilirsiniz. Dilerseniz renkli bir kazak da tercih edebilirsiniz.

Dar Pantolon İle Çorap Çizme

Dar kot pantolon, siyah pantolon ya da diğer renkli pantolonlarla siyah çizme kombini yapabilirsiniz. Çorap çizmenin gri, taba, kahverengi gibi renkleri de mevcuttur. Seçtiğiniz çizmeye uygun bir pantolonla kombin yapabilirsiniz. Üzerine desenli ya da baskılı bluzlar da tercih edebilirsiniz. Deri ceket veya kürk montla çorap çizme çok uyumlu görünecektir.

Tayt ve Çorap Çizme

Siyah bir tayt zor günlerinizin kurtarıcısı olabilir. Neredeyse her parça ile uyumlu olan siyah tayt çorap çizmeyle de harika bir uyum içinde olacaktır. Taytın üzerine her şey giyebilirsiniz. Ancak, kısa bir parça tercih etmelisiniz. Kısa bluz ya da gömlek olabilir. Tunik giyerseniz çorap çizmeyle hoş bir görüntü oluşmayabilir.

Kısa Elbise İle Çorap Çizme

Kısa elbise ve çorap çizmeyle mükemmel bir kombin oluşturabilirsiniz. Elbiseniz dar ya da kiloş bir model olabilir. Fakat çorap çizmeyi elbiseyle giymek istiyorsanız elbiseniz mutlaka kısa olmalıdır. Çünkü çorap çizmenin uzunluğu dizinizin üzerine kadardır ve bacağınızı sarar bu yüzden elbiseniz kısa olmalıdır ki hoş bir görüntü olsun.

Şort Ve Çorap Çizme

Şort da oldukça pratik, rahat ve çok tercih edilen bir parçadır. Yazları çıplak, sonbahar ve kışları ise, çorapla giyilebilir. Son bahar ve kış aylarında kadife şortlar çok tercih edilmektedir. Görüntüleri oldukça güzeldir. Bu şortların içine ince çorap ve altına çorap çizmeyle çok trend bir kombin elde edebilirsiniz. Sadece uzun boylu ve ince olmanız güzel kombinler için idealdir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir